Facebook

Rekolekcje w Milanówku

Milanówek, 7 -10 grudnia 2008 r.

W okresie od 7 do 10 grudnia 2008r, wystawa ikon grupy Agathos towarzyszyła rekolekcjom głoszonym przez o.Aleksandra Jacyniaka SJ, w miejscowości Milanówek pod Warszawą. Rekolekcje odbywały się w kościele św.Jadwigi i trwały cztery dni. Ich mysl przewodnia miała tytuł "Z ikoną na spotkania nadchodzącego Pana".

 

 

Czytaj więcej...

Festiwal NAROLARTE

NAROL, 24 – 30 sierpnia 2008 r.

Festiwal NAROLARTE im. Pana, Wójta i Plebana.

Festiwal stanowi rozwinięcie idei dotychczasowych koncertów firmowanych przez Akademię Narolską oraz cyklu Narolskich Spotkań.

 

Czytaj więcej...

Wystawa "Ikona Dziś"

W dniach 6.06 - 31.07 2008r. w klasztorze oo.dominikanów przy ul.Dominikańskiej 2 na warszawskim Służewiu miała miejsce międzynarodowa wystawa współczesnych ikon zatytułowana "Ikona dziś".

 

 

Czytaj więcej...

Wstęp do ikonografii

Warsztaty w Mariapoli Fiore (Trzcianka)

W dniach 29 - 30 marca 2008 w miejscowości Trzcianka koło Garwolina w Centrum Ruchu Focolare odbyło się spotkanie z Michelem Vandeleene, redaktorem książki Chiary Lubich "Charyzmat Jedności".

Spotkanie przeznaczone było dla młodzieży.

Na spotkaniu tym prowadziliśmy warsztaty plastyczne zatytułowane "Wstęp do ikonografii".

Czytaj więcej...

Rekolekcje Wielkopostne 2008

 

W dniach od 28 lutego do 1 marca 2008 r.w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie odbyły się Wielkopostne Rekolekcje z Ikoną. Poprowadzili je ojcowie jezuici – o. Aleksander Jacyniak SJ oraz o. Marek Blaza SJ. W organizacji rekolekcji pomagała Grupa Agathos wraz ze Wspólnotą Życia Chrześcijańskiego.

 

Czytaj więcej...

Joomla templates by a4joomla