Facebook

Warsztaty w Tczewie

Grupa Agathos, Schola Wegajty i Fabryka Sztuk w Tczewie

 

zapraszają na

 

Warsztaty pisania ikon

 

Termin: 14 – 22 stycznia 2017.

Miejsce: Fabryka Sztuk w Tczewie

Prowadzenie: Małgorzata Dżygadło-Niklaus i Ewa Grześkiewicz z Grupy Agathos

 

Warsztaty skierowane są zarówno do osób zaawansowanych, jak i tych, które z ikoną nie miały jeszcze do czynienia. Stopień trudności dostosowujemy indywidualnie do każdego uczestnika, dlatego nawet, jeśli ktoś pędzel ostatni raz trzymał w ręku w szkole podstawowej, niech czuje się zaproszony do udziału w zajęciach.

Uczestnicy napiszą (namalują) ikony tradycyjną techniką tempery jajecznej specjalnie przygotowanych deskach . W czasie zajęć przewidziane są też prelekcje o ikonach. Na zakończenie warsztatów odbędzie się obrzęd poświęcenia ikon.

W ramach warsztatów  odbędzie się w Fabryce Sztuk, wykład otwarty „Oblicza ikony” ilustrowany przykładami wybranych prac. Datę wykładu podamy wkrótce.

Koszt uczestnictwa w warsztatach, w tym komplet materiałów – 700 zł/os.

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres Małgorzaty Dżygadło-Niklaus: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

w terminie do 30 listopada 2016.

 

Informacji udziela: Małgorzata Dżygadło-Niklaus: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 600005253.

Organizatorzy: Grupa Agathos: www.agathos.art.pl,  Schola Węgajty: www.wegajty.pl,              Ewa Grześkiewicz (www.ikony.waw.pl), Fabryka Sztuk (www.fabrykasztuk.tczew.pl).

 Więcej informacji tutaj:

http://ikony.waw.pl/

 


 

 

Joomla templates by a4joomla